• Stáhněte si vizitku do mobilu.
    Martin Juroška
    +420 773 170 369
    maser@sakura-massage.cz
   • Tisk

    Sportovní a rekondiční masáž    Sportovní masáž

    Sportovní masáž je uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů, které pomáhají sportovci zbavit se únavy nebo připravit se na podání plného výkonu.

    Sportovní masáž působí příznivě na celý organizmus, navozuje pocit uvolnění, zkracuje čas potřebný k regeneraci, což umožňuje zvýšit tréninkové dávky. Provádí se dle potřeby, a to buď po sportovním nebo před sportovním výkonem. Sportovní masáž je modifikovanou formou rekondiční masáže. Mezi zásadní rozdíly patří prioritní zaměření masáže na svaly a svalové skupiny exponované při konkrétním sportovním výkonu, použití jiných masážních prostředků, modifikace masážní techniky i celkově rychlejší provedení.


    Ilustrace

    Masáže tohoto typu jsou určeny nejen pro vrcholové, ale i pro amatérské sportovce. Bez masáží, které umí podpořit sportovní výkon, se neobešli již v minulosti ani starověcí atleti. Jak jinak, rčení "Už staří Řekové či Římané…" platí i v tomto oboru.    Rekondiční masáž

    Rekondiční masáž je uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů, které slouží k celkovému osvěžení, urychlení regenerace těla a odstranění únavy u zdravých osob. Její další význam je především preventivní, čímž předchází eventuálnímu poškození svalu vlivem jednostranného dlouhodobého zatěžování nebo jeho přetížení.

    Rekondiční masáž působí příznivě na celý organizmus. Slouží k uklidnění svalstva a k zahájení procesu regenerace svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšuje jejich elasticitu. Provádí se především s delším časovým odstupem po sportovním výkonu či zvýšené námaze. Masáž je prováděna jako celková nebo částečná. Sestavuje se dle potřeb, zdravotního stavu a požadavků klienta.


    Ilustrace

    Rekondiční masáž navozuje pocit uvolnění a zkracuje čas potřebný k regeneraci. Masáže tohoto typu jsou určeny každému, kdo se cítí unaven nejen fyzicky, ale i psychicky.

  •  
 • Komerční odkazy

 • blank
 • blank
 • blank

Google+

Other Links


MASÁŽE V OPAVĚ

Sakura

Sakura, Opava, masáže, zábaly, reflexologie, Trigger points, Dornova metoda, Breussova masáž, lávové kameny, Hot stones,Baňkování, Gua Sha, Kinesiotaping, Tejpy
Sakura-Massage: masážní salon v Opavě - Víc než masáž...
Martin Juroška
maser@sakura-massage.cz
Phone: +420 773 170 369
Address:74601 Opava, Provaznická 284/2
Dárkové poukazy Juroška Martin, Opava masáže, Masáže v Opavě. masáže sakura masaze v opave masaz opava masáže v Opavě masáž Opava masáže v opavě profesionální masáž kvalitní masáž Dárkové poukazy svatý valentýn Svátek svatého Valentýna valentin recenze sakura opava Opavský deník Opavský deník Opavský deník Opavský deník Opavský deník Opavský deník masáž opava kvalitní masáže v Opavě kvalitní masáž opava masáže Opava levně levné masáže v opavě masáže v centru opavy kvalitní masáž Opava trigger points spoušťové body spoustove body strečínk v masérské praxi protahování reference sakura opava